Sme kolektív mladých cieľavedomých ľudí. Riadime sa heslom ÚSPECH JE ODMENA ZA DRINU. Život máme krajší vďaka športu a chceme to odovzdávať ďalším ľuďom. Vždy všetko robíme naplno a veta nedá sa nás nedokáže odradiť. Pohyb je život a túto našu filozofiu chceme posúvať ďalej. V našom uponáhľanom svete, ktorý je ovládnutý počítačmi, tabletmi a komunikáciou cez sociálne siete ľudia nemajú dostatok času pre seba. Vytvárame si zlé pohybové stereotypy, trpíme bolesťami a málokto si uvedomuje, že to je kúsok od záhuby. V našich tréningoch sa zameriavame na moderné tréningové metódy neustálym vzdelávaním obohacujeme naše poznatky, ktoré následne využívame v práci s klientmi. Špecializujeme sa na tréning vrcholových, rekreačných športovcov a tréning mládeže v rôznych formách zamerania. Našou myšlienkou je posúvať limity a dennodenne sa zlepšovať. Samozrejmosťou je profesionálny prístup motivácia v tréningu a preukázateľné výsledky.

Vzdelanie

„Človek od prírody baží po vzdelaní.“ Citát od Aristotela je pre nás veľkou pravdou. Máme snahu zo dňa na deň posúvať sa vpred, neustále sa učiť, objavovať a skúšať niečo nové. Odbornosť, vedecké výskumy, teoretické poznatky sú dobrým základom pre správne prenesenie naučeného do praxe. Vzdelávanie je celoživotný proces a ponúka nám preniknúť do podrobností. Netvrdíme, že rozumieme a vieme úplne všetko. V prípade, že sa rozhodnete s nami spolupracovať, odovzdáme vám to, čo je v nás.

Motivácia

Bez snahy, vydania energie, potu, bolesti by všetko bolo veľmi jednoduché. Bohužiaľ, ak chce byť človek silnou, vytrvalou osobnosťou so schopnosťou prekonávať prekážky každodenného života, mal by byť cieľavedomý. Trošku zatnúť zuby a opustiť komfortnú zónu, ktorá nám všetkým tak veľmi vyhovuje. Dokážeme vás motivovať a spríjemniť cvičenie. Dosiahneme, aby ste boli lepší, vytrvalejší a zdatnejší. Radosť, úsmev, smiech, pozitívna energia sú hnacím motorom v našej práci. Nie je nič krajšie ako sa tešiť z vlastných úspechov a pokrokov, prekonávaním samého seba.

Profesionalita

Tréningy, ktoré ponúkame sú vždy pod odborným vedením. Profesionálny prístup k ľuďom, bez rozdielu je pre nás samozrejmosťou. Konzultácie, funkčná diagnostika na objektívne zhodnotenie tréningového procesu, individuálny prístup k cvičencom. Tréner zastáva rolu priateľa, učiteľa, môže byť vzorom, nahrádzať rodiča, je veľkým motivátorom. Ľudskí, ale aj trošku prísni, kreatívni, dôslední, takí sú naši tréneri.